Who lives sees, 

      but who

         travels sees more

Ulve Kärpuk
responsabile del turismo -                                       Festina Lente -
turismikonsultant                                                      Kiirusta Aeglaselt                                             

La bellezza di ogni paese è diversa. Per percepirla nella sua profonditá e perché si sviluppi in noi tramite varie esperienze, sono sicura che  proprio il viaggio sia la possibilitá più facile. Dai viaggi spesso e volentieri riceviamo le risposte alle  nostre domande, non solo ciò che riguarda la  nostra vita privata, ma anche perché ci liberiamo dalle comode abitudini e allarghiamo il nostro orizzonte. AIE é pronta ad offrirvi vari progetti per viaggi sia in Estonia che in Italia, più complete di quelle che trovate in venidta nelle Agenzie di Viaggio. 

 

Il Turismo Slow é mirato a scoprire innanzitutto le tradizioni e lo sviluppo dei popoli nell'arco dei secoli, la loro filosofia i loro segreti. Il viaggio é utile anche per attirare a sé tutte le esperienze positive ed applicarle nella nostra quotidianità per rafforzare la nostra cultura e per vedere collegamenti, che spesso a prima vista possono sfuggirci.

Uued reisid 

16.10 -22.10 2017 UMBRIA

Itaalia nn päriselanike juurde Umbira maakonda, kus saame teada kuivörd sarnased on tegelikult olnud meie rahva ja iidsete umbride tegevused. Eremiitide castellid, maailmakuulsad Gubbio pronkstahvlid, langobardide kunst ning kulinaaria valdkonnast pasta valmimise lugu. Kõike seda kroonib Perugia ajaloo eri etappide fantastiline kontsentreeritus sokolaadifestivali magusate lõhnade saatel.

Reisikirjeldus siit.

 

05.05  - 09.05.2018 EMIGLIA ROMAGNA

Itaalia toiduainete messile Parmasse kevadel 2018. Et tõsta meie teadlikust Itaalia kvaliteetsest produktist ja tootest, et anda teada milline oluline tähtsus on originaalsel Itaalia toidul. Loomuliult ei puudu reisilt ka kultuuriline osa imetlemaks Emilia Romagna elegantsust.

Reisikirjeldus siit.

 

IIu on igal maal erinev. Et seda hoomata ja areneda endeid läbi kogemuste vahetamise, on reisimine ehk kõige lihtsam variant. Reiside läbi saame vastusedi paljudele küsimustele , saame lahti mugavast harjumuspärasusest, saame tundma tihti ka iseendeid. Eesti Itaalia Selts on valmis teile pakkuma ja looma projekte, mida ei leia turismifimadest.

 

 Slow Turism ....et aeglaselt kiirustades saaks võimalikult rohkem tundma teiste rahvaste ajaloolist kujunemist, loomingut, elufilosoofiat. Reis on ka selleks, et kõik hea ja ilus jääks meie alateadvusesse ning hakkaks ennast rakendama meie igapäevases elus... See ongi meie eesmärk, et kõik saaksid paremaks, haritumaks, mitmekülgsemaks ja oskaksid näha sidemeid, mis tihti ei ole üldse nii haprad, kui me esmapilgul võime arvata.

Syusy Blady - Maurizia Giusti
giornalista e documentarista
Slow Turism  
 

Travel like a local
            and feel

                at home

                      anywhere