Who lives sees, 

      but who

         travels sees more

Ulve Kärpuk
responsabile del turismo -                                       Festina Lente -
turismikonsultant                                                      Kiirusta Aeglaselt                                             

La bellezza di ogni paese è diversa. Per percepirla nella sua profonditá e perché si sviluppi in noi tramite varie esperienze, sono sicura che  proprio il viaggio sia la possibilitá più facile. Dai viaggi spesso e volentieri riceviamo le risposte alle  nostre domande, non solo ciò che riguarda la  nostra vita privata, ma anche perché ci liberiamo dalle comode abitudini e allarghiamo il nostro orizzonte. AIE é pronta ad offrirvi vari progetti per viaggi sia in Estonia che in Italia, più complete di quelle che trovate in venidta nelle Agenzie di Viaggio. 

 

Il Turismo Slow é mirato a scoprire innanzitutto le tradizioni e lo sviluppo dei popoli nell'arco dei secoli, la loro filosofia i loro segreti. Il viaggio é utile anche per attirare a sé tutte le esperienze positive ed applicarle nella nostra quotidianità per rafforzare la nostra cultura e per vedere collegamenti, che spesso a prima vista possono sfuggirci.

Uued reisid 

MILANO OOPERIREIS JA PÕHJA-ITAALIA ELEGANTS 
29 aprill- 03 mai 2020

"La Scala" ooperiteater, Milano maailmakunst ja kanalid, Maggiore järve kruiis, rongireis Alpides, maailmakuulsad Borromeo palazzod ja aiad.

Reisikirjeldus siit.

 

RIIGIHANKE SPETSIALISTIDE JA JURISTIDE KOOLITUSREIS ROOMAS 1- 5 juuni, 2020 

Palazzo di Giustizia, institutsionaalsed kohtumised Itaalia Eesti Seltsi konverentsisaalis Palazzo Baleanis, ekskursioonid ja toiduelamused. Reis toimub koostöös Eesti koolitusfirmaga "Addenda"  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VENEETSIA JA VERONA "ARENA" OOPERIETENDUSED 26 - 29.06.2020

Imeline Veneetsia ja kaunis Verona, ekskursioonid ja ooperiteatrite "La Fenice" ja "Arena" etendused.

Reisikirjeldus siit.

 

 

 

 

UMBRIA

Itaalia nn päriselanike juurde Umbira maakonda, kus saame teada kuivõrd sarnased on tegelikult olnud meie rahva ja iidsete umbride tegevused. Eremiitide castellid, maailmakuulsad Gubbio pronkstahvlid, langobardide kunst ning kulinaaria valdkonnast pasta valmimise lugu. 

Reisikirjeldus siit.

 

 

 

 

 

 

 

EMIGLIA ROMAGNA

Itaalia toiduainete messile Parmasse kevadel 2018. Et tõsta meie teadlikust Itaalia kvaliteetsest produktist ja tootest, et anda teada milline oluline tähtsus on originaalsel Itaalia toidul. Loomuliult ei puudu reisilt ka kultuuriline osa imetlemaks Emilia Romagna elegantsust.

Reisikirjeldus siit.

 

IIu on igal maal erinev. Et seda hoomata ja areneda endeid läbi kogemuste vahetamise, on reisimine ehk kõige lihtsam variant. Reiside läbi saame vastusedi paljudele küsimustele , saame lahti mugavast harjumuspärasusest, saame tundma tihti ka iseendeid. Eesti Itaalia Selts on valmis teile pakkuma ja looma projekte, mida ei leia turismifimadest.

 

 Slow Turism ....et aeglaselt kiirustades saaks võimalikult rohkem tundma teiste rahvaste ajaloolist kujunemist, loomingut, elufilosoofiat. Reis on ka selleks, et kõik hea ja ilus jääks meie alateadvusesse ning hakkaks ennast rakendama meie igapäevases elus... See ongi meie eesmärk, et kõik saaksid paremaks, haritumaks, mitmekülgsemaks ja oskaksid näha sidemeid, mis tihti ei ole üldse nii haprad, kui me esmapilgul võime arvata.

Syusy Blady - Maurizia Giusti
giornalista e documentarista
Slow Turism  
 

Travel like a local
            and feel

                at home

                      anywhere